Ieškome tavęs

APG Media komanda auga ir ieško naujų talentų. Mūsų tikslas – padėti klientams užaugti ir užkariauti pasaulio rinkas pardavimais. Jei performance marketingas yra tavo aistra, o digital yra tavo oras, mes ieškome tavęs. Siųsk savo CV į [email protected] jau dabar!

Šiuo metu ieškome bent metų patirties turinčio (-s) skaitmeninės rinkodaros specialisto (-ės) darbui su Google ir Facebook reklamomis. Kuo daugiau patirties ir ambicijų, tuo esi laukiamesnis (-ė) komandoje.

melyna armija APG MEDIA

Sertifikuoti ekspertai

Turime Google Premier partnerio statusą – pirmieji sužinome ir savo klientams pritaikome visus naujus efektyvumą didinančius sprendimus. Iš tavęs irgi tikimės, kad nuolat domėsiesi skaitmeninės rinkodaros naujovėmis ir būsi jau sertifikuotas (-a) Google specialistas (-ė)Jei esi sertifikuotas (-a) Google profesionalas (-ė), siųsk savo CV į [email protected] jau dabar!

Veiklos geografija

Kartu su partneriais vystome sėkmingas prekės ženklo žinomumo didinimo, pardavimų skatinimo ir kontaktų generavimo kampanijas daugelyje Europos šalių bei Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jei turi patirties valdant reklamines kampanijas už Lietuvos ribų, siųsk savo CV į [email protected] jau dabar!

apie-mus-veiklos-geografija

All Digital įmonių grupė

APG Media yra All Digital Group įmonių grupės dalis. Kartu su partneriais Electornic Lab, Impartner ir Video Lab padedame auginti klientų verslus internete.  All Digital Group – 20 metų patirtį turinti specialistų komanda, vykdanti skaitmeninės komunikacijos ir inovatyvius elektroninių parduotuvių kūrimo sprendimus.