reklama Instagram

Sužinokite apie Reklamą
Instagram

Pasaulyje Instagram naudoja vienas milijardas vartotojų, o Lietuvoje virš 420 tūkstančių. 80% šių vartotojų yra 18-40 metų amžiaus. Jei nenorite būti pamiršti ir siekiate priartėti prie itin aktyvios, lengvai įsitraukiančios ir jaunos auditorijos, privalote reklamuotis Instagram.

Susisiekite su mumis

Susisiekite dabar!

Jūsų verslas mums svarbus. Norite didinti pardavimus arba suvokti konkurencinę aplinką? Kreipkitės ir mūsų profesionalai Jums padės.

  • Aurimas Paulius Girčys​
  • Antakalnio g. 17,
    Vilnius Techpark
    Vilnius, Lietuva

Reklama Instagram – tai reklaminiai skelbimai Instagram naujienų sraute ir stories įrašai. Instagram tinklas itin tinka verslams, kurie nori didinti prekės ženklo žinomumą ir stiprinti savo įvaizdį. Instagram reklama yra viena iš mažiausiai pastebimų ir lengviausiai įsilieja į naujienų srautą ir natūralią vartotojų interakciją su turiniu. Tai didina vartotojų pasitenkinimą ir bendrą teigiamą įspūdį.

Kaip pradėti reklamuotis Instagram?

Kadangi Instagram reklama yra integruota į Facebook reklamos tinklą tam, kad galėtumėte kurti Instagram reklamas, jums reikės susikurti Facebook puslapį. Todėl rekomenduojame Jūsų verslo tinklapyje įdiegti ir Facebook Pixelį, kuris registruos visus vartotojus ir jų veiksmus atliekamus Jūsų svetainėje, o vėliau susies juos su užsiregistravusiais Facebook ir Instagram nariais.

Reklamos Instagram rekomendacijos

Susikūrus Facebook puslapį ir į svetainę įdiegus Facebook Pixelio kodą rekomenduojame sukurti ir žmonių auditorijas kiekvienam vartotojo kelionės iki kliento etapui, kad galėtumėte vykdyti pakartotinę reklamą. Taip pat svarbu yra sukurti šių auditorijų panašias (lookalike) auditorijas, kad pasiektumėte naujus vartotojus, kurie turi didžiausią tikimybę įsitraukti į Jūsų turinį ir susidomėti paslaugomis. Instagram taip pat labai svarbus yra vizualinis pateikimas ir estetinis įvaizdis. Sėkmės sulauks tik kūrybingas ir originalus turinys. Skatinkite bendravimą ir pasitikėjimą Jūsų prekės ženklu naudodami vartotojų sugeneruotą turinį ir pasitelkdami nuomonės formotuojus.

Reklamos Instagram optimizavimas

Reikalingas nuolatinis reklamos rodiklių stebėjimas ir reklamos formų vertinimas ar pasirinktas formatas ir jo turinys veikia ir ar tikslinė auditorija dar nėra pavargusi nuo jai transliuojamos žinutės. Taip pat optimizuojant reklamą itin svarbu, kad su kiekvienu auditorijos segmentu būtų komunikuojama jam aktualia forma ir žinute. Vartotojų supažindinimui su prekės ženklu rekomenduojame daugiau informacijos talpinančius Stories ar video formatus.

Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip galite reklamuoti savo prekes arba paslaugas Instagram? Susisiekite ir mes Jums padėsime pasiekti Jūsų norimus pardavimų rezultatus.