Mūsų komanda

APG Media vienija 11-os reklamos ir SEO specialistų komandą, kuriai vadovauja sertifikuotas Google Ads treneris – vienas iš 5 Lietuvoje. Mūsų tikslas – padėti kiekvienam partneriui sukurti duomenimis paremtą komunikacijos strategiją ir drauge pasiekti užsibrėžtus rezultatus. Su savo klientais siekiame tapti viena komanda, kuri nuolatos kryptingai juda užsibrėžto tikslo link.

apie mus-komanda

Sertifikuoti ekspertai

Turime Google Premier partnerio statusą – pirmieji sužinome ir savo klientams pritaikome visus naujus efektyvumą didinančius sprendimus. Taip pat esame įvertinti Google kaip TOP10 Google agentūrų Baltijos šalyse ir pakviesti dalyvauti Google 2020 Digital Champions projekte pažengusiems specialistams tapti aukščiausio lygio išmaniųjų sprendimų ekspertais.

Veiklos geografija

Kartu su partneriais vystome sėkmingas prekės ženklo žinomumo didinimo, pardavimų skatinimo ir kontaktų generavimo kampanijas daugelyje Europos šalių bei Jungtinėse Amerikos Valstijose.

apie-mus-veiklos-geografija

All Digital įmonių grupė

APG Media yra All Digital Group įmonių grupės dalis. Kartu su partneriais Electornic Lab, Impartner ir Video Lab padedame auginti klientų verslus internete.  All Digital Group – 20 metų patirtį turinti specialistų komanda, vykdanti skaitmeninės komunikacijos ir inovatyvius elektroninių parduotuvių kūrimo sprendimus.