Kas yra Facebook ir Instagram reklama?

Facebook reklama – tai įvairiausi skelbimai Facebook ir Instagram tinkle pritaikyti itin plačiam spektrui tikslų: nuo kontaktų ir pardavimų generavimo iki interaktyvių formatų žinomumui didinti.

Nesvarbu, kas yra jūsų tikslinė auditorija: verslo atstovai ar nišinių daiktų kolekcionieriai, juos galite pasiekti Facebook.

Facebook ir instagram reklama

Patyrusi komanda

APG Media komandoje turime net keturis Facebook specialistus, kurie padeda mūsų klientams pasirinkti jų verslui tinkamiausius reklamos tikslus bei formatus. Reklama optimizuojama, atvedant į svetainę tuos vartotojus, kurie yra labiausiai linkę įsigyti jūsų prekę ar paslaugą, o sukaupus daugiau duomenų, Facebook gebame rodyti reklamą tik tiems vartotojams, kurie yra panašiausi į jūsų turimus klientus.

Mūsų sėkmės istorija

Nuo bendradarbiavimo su maisto produktais prekiaujančia elektronine parduotuve pradžios pagerinome jų bendro svetainės srauto kokybę atvesdami tuos vartotojus, kurie turi didžiausią tikimybę atlikti pirkimą. Pirkimo dažnumas pakilo 46%.

Facebook sugeneruotų pardavimų kainą sumažinome perpus. Pasiekėme, kad net ir didinant reklamos išlaidas reklamos investicijų grąža ne tik išliktų tokia pati, bet ir didėtų. Nuo bendradarbiavimo pradžios kliento reklamos investicijų grąža paaugo 80%.

fb ir ig rezultatai

Ieškote galimybių auginti savo verslą internete? Susisiekime!