Kas yra „Facebook“ ir „Instagram“ reklama?

„Facebook“ reklama – tai įvairiausi skelbimai socialiniame tinkle, pritaikyti itin plačiam spektrui tikslų: nuo kontaktų ir pardavimų generavimo iki interaktyvių formatų informacijos žinomumui didinti.

Nesvarbu, kas yra Jūsų tikslinė auditorija – verslo atstovai ar nišinių daiktų kolekcininkai, juos galite pasiekti „Facebook“ reklamos tinkle.

Facebook ir instagram reklama

Patyrusi komanda

„APG Media“ komandoje turime nuolatos „Facebook Ads“ algoritmais besidominčius bei įvairiausiuose eksperimentuose dalyvaujančius ekspertus, kurie padeda mūsų klientams pasirinkti jų verslui tinkamiausius reklamos tikslus bei formatus. Reklama optimizuojama, siekiant į svetainę atvesti tuos vartotojus, kurie yra labiausiai linkę įsigyti Jūsų prekę ar paslaugą, o, sukaupus daugiau duomenų, „Facebook’e“ gebame rodyti reklamą tik tiems vartotojams, kurie yra panašiausi į Jūsų klientus.

Mūsų sėkmės istorija

Nuo bendradarbiavimo su maisto produktais prekiaujančia elektronine parduotuve pradžios pagerinome jų bendro svetainės srauto kokybę pritraukdami tuos vartotojus, kurie dažnai perka. Pirkimo dažnumas padidėjo 46 %.

„Facebook’o“ sugeneruotų pardavimų kainą sumažinome perpus. Pasiekėme, kad net ir didinant reklamos išlaidas reklamos investicijų grąža ne tik išliktų tokia pati, bet ir didėtų. Nuo bendradarbiavimo pradžios kliento reklamos investicijų grąža paaugo 80 %.

fb ir ig rezultatai

Ieškote galimybių auginti savo verslą internete? Susisiekime!