Kuo ypatinga „Google“ GDN reklama?

Google banerinė reklamatai baneriniai skelbimai, matomi populiariausiuose portaluose ir kitose interneto svetainėse.

„Google“ display network vaizdinės reklamos tinklas šiuo metu pasiekia net apie 90 % interneto vartotojų visame pasaulyje. Naudodami šį reklamos tipą ne tik sustiprinsite savo prekinio ženklo žinomumą, bet taip pat padidinsite ir netiesioginius pardavimus. Parinksime Jūsų verslui tinkamiausią reklamos strategiją, o maksimaliam jos efektyvumui pritaikysime išmaniuosius „Google“ „smart bidding“ modelius.

Google banerinė reklama rezultatai

„APG Media“ komandoje turime 6 sertifikuotus „Google“ reklamos specialistus ir „Google“ nominuotą skaitmeninės reklamos čempioną. Jų Baltijos šalyse yra tik 10. Rūpinamės darbuotojų kvalifikacija ir užtikriname, kad mūsų klientams būtų pasiekiami naujausi „Google“ įrankiai, kurie dar nėra plačiai naudojami rinkoje. Taip savo klientams suteikiame konkurencinį pranašumą.

Mūsų sėkmės istorija

Nuosekliai dirbdami su kliento namų tekstilės elektroninės parduotuvės paskyra, kiekvieną mėnesį gebame pasiekti vis geresnių rezultatų. Vaizdinės (GDN) reklamos generuojamų konversijų kaina sumažėjo 4 kartus, o generuojamų pajamų dydis paaugo net 13 kartų.

Ieškote galimybių auginti savo verslą internete? Susisiekime!