⚠️ Atsargiai: saugokitės sukčių. Apgaulingos žinutės yra siunčiamos mūsų vardu. Neinicijuojame kontaktų per susirašinėjimo programėles. Darbo šiuo metu nesiūlome niekam. Būkite atsargūs. 🚫 #StayAlert

Svetainės turinys: kas tai ir kodėl jis svarbus?

Kasdien modernėjant šiuolaikinėms technologijoms, kone kiekvienam verslo atstovui tikru galvos skausmu neretai tampa klausimas, kaip išsiskirti iš daugybės kitų panašių svetainių ar internete esančių verslų. Unikalus, kokybiškas ir įtraukiantis svetainės turinys – raktas sėkmingo verslo link. Visi svetainėje esantys tekstai, kartu su kitais turinio elementais, tokiais kaip nuotraukos, vaizdo įrašai ir kt., ne tik formuoja patikimos ir profesionalios įmonės įvaizdį bei didina žinomumą, tačiau taip pat kuria pasitikėjimą prekės ženklu ir padeda identifikuoti svetainę paieškos sistemose. Visai nesvarbu, esate daugeliui žinomas tarptautinis prekės ženklas ar tinklaraštininkas, rašantis specifinėmis temomis: bet kurios svetainės (tiek reprezentacinės, tiek elektroninės parduotuvės ar tinklaraščio tipo) turinio vystymui svarbu skirti ypatingą dėmesį.

Vidinio turinio nauda

 • Formuoja pirminį įspūdį apie prekės ženklą
 • Padeda identifikuoti svetainę paieškos sistemose
 • Padeda kurti pasitikėjimą prekės ženklu
 • Įtraukia vartotoją bei sukuria teigiamą patirtį
 • Gali padidinti konversijų rodiklius
 • Padeda didinti prekės ženklo žinomumą socialiniuose tinkluose
 • Prisitaiko prie besikeičiančių šiuolaikinių technologijų tendencijų
 • Padeda kurti ilgalaikę auditoriją

Vidinio svetainės turinio kūrimo paslaugos

 1. ,,Apie mus“ puslapio aprašymas
 2. Straipsniai tinklaraščiui
 3. Prekių, paslaugų ir kategorijų aprašymai
 4. DUK (klausimų ir atsakymų kūrimas)
 5. Kiti tekstai vidiniams svetainės puslapiams

Visus tekstus, skirtus vidiniams svetainės puslapiams, rengiame remdamiesi SEO rekomendacijomis. Mūsų kuriami tekstai yra unikalūs, kokybiški bei padedantys identifikuoti svetainę paieškos sistemose (papildyti aktualiais raktažodžiais bei nuorodomis).

Išorinis SEO turinys kas tai?

Išorinis SEO (angl. off-page SEO) turinys – tai tekstai su atgalinėmis nuorodomis, publikuojami išoriniuose partnerių portaluose, kurie turi aukštą domeno reitingą. Naudojant šiuos tekstus, kuriamas išorinių nuorodų tinklas, kurio tikslas – įrodyti paieškos sistemoms, kad svetainės turinys yra aktualus vartotojams ir susijęs su populiariais raktažodžiais, o pati svetainė yra konkrečios srities autoritetas bei puikus internetinis šaltinis. Išorinis SEO dar kitaip gali būti apibūdinamas kaip veiksmai, kurie atliekami ne tiesiogiai svetainėje, bet yra susiję su svetainės pozicionavimu paieškos sistemose.

Išorinio SEO turinio nauda

 • Svetainė tampa vis labiau žinoma bei didėja jos autoritetas
 • Svetainė sulaukia daugiau lankytojų srauto, kuris didina konversijas
 • Daroma teigiama įtaka svetainės domeno reitingui

Išorinio SEO turinio kūrimo paslaugos

 1. Standartiniai SEO straipsniai publikavimui su viena atgaline nuoroda
 2. Ekspertiniai SEO straipsniai publikavimui su viena atgaline nuoroda

Turinio kūrimas naudojant AI rašymo įrankius

Turinio kūrimas naudojant AI (angl. artificial intelligence, liet. dirbtinis intelektas, DI) iš esmės pakeitė informacijos skaitmeninėje erdvėje generavimo, kuravimo ir platinimo būdus. Šiandien, naudojant dirbtinio intelekto įrankius, galima supaprastinti ir netgi pagreitinti turinio kūrimo procesus. Dirbtinio intelekto įrankiai gali generuoti aukštos kokybės rašytinį turinį, padėti optimizuoti raktinius žodžius ir netgi sukurti estetišką grafiką bei unikalius vaizdo įrašus. Išnaudodami dirbtinio intelekto galią, turinio kūrėjai gali sutaupyti laiko, išlaikyti nuoseklumą ir atverti naujas kūrybines galimybes, o tai padeda patraukti tikslinės auditorijos dėmesį šioje sparčiai besivystančioje skaitmeninėje aplinkoje.

Turinio kūrimas su AI: pagrindiniai privalumai

 • Leidžia kurti unikalų, kokybišką ir vertingą turinį
 • Taupo laiką ir pinigus, nes didelis kiekis turinio gali būti sukurtas greitai ir efektyviai
 • Suteikia galimybę atrasti naujus kūrybinius sprendimus (straipsnių temos, pavadinimai, pilni tekstai ir t. t.)
 • Sugeneruotas turinys optimizuotas SEO

Turinio kūrimo paslaugos su AI

 1. ,,Apie mus“ puslapio aprašymas
 2. Straipsniai tinklaraščiui
 3. Prekių, paslaugų ir kategorijų aprašymai
 4. DUK (klausimų ir atsakymų kūrimas)
 5. Kiti tekstai vidiniams svetainės puslapiams

Ieškote galimybių auginti savo verslą internete? Susisiekime!

Kodėl klientai renkasi APG Media SEO paslaugas?

APG Media Jūsų verslui garantuoja dedikuotą SEO profesionalų komandą: SEO strategas, projektų vadovas, specialistas, turinio redaktorius. Pradėjus dirbti kartu, komanda gilinasi į Jūsų verslo tikslus ir sukuria Jūsų norimą efektyvų rezultatą. Taigi, mes koncentruojamės į visapusišką SEO optimizavimą ir pilną strategijos įgyvendinimą.

Taip pat, APG Media komanda proaktyviai siūlo SEO ir kitus tikslinius sprendimus, kurie pagerintų Jūsų verslo rezultatus. Edukuojame mūsų klientus aktualiais klausimais bei užtikriname darbų sklandumą ir skaidrumą.

Red White Logo

Mūsų sėkmės istorijos

nmf
Lietuviška prekė
finbee

NMF HOME – naujausias mados tendencijas atitinkančių minkštųjų baldų, čiužinių, patalynės, šviestuvų ir interjero dekoro detalių internetinė parduotuvė.

SEO darbai:

Techninio, vidinio ir išorinio SEO  vystymas nuo el.parduotuvės atsiradimo pradžios, auginant klientui svarbių raktažodžių organines pozicijas.

Rezultatas:

Nr. 1 kanalas – per metus įdirbio Google/organic kanalas sugeneruoja daugiausia pajamų lyginant su kitais kanalais.

70+ raktažodžių ir daugiau TOP 3  paieškos pozicijose.

Lietuviskapreke.lt – tai unikali platforma, kurioje susitinka išskirtinių prekių kūrėjai bei kokybę vertinantys pirkėjai.

SEO darbai:

SEO darbų fokusas į aktualiausias kategorijas ir tikslinių raktažodžių iškėlimą į TOP pozicijas.                                                                                                                            

Rezultatas:

DR kilimas – per kelis mėnesius įdirbio domeno reitingas pakilo nuo 3 iki 17. 

220+ raktažodžių ir daugiau TOP 10 raktažodžių paieškos pozicijose.

Organinio srauto augimas 4x ir 6x pardavimų augimas per 6 mėn. 

FinBee – tarpusavio skolinimo platforma, kurioje žmonės skolina žmonėms palankiausioms sąlygoms.                                 

SEO darbai:

SEO darbai fokusuoti į tikslinių raktažodžių TOP pozicijų užtikrinimą ir kėlimą. Konversijų augimas.

                                                                  Rezultatas:

TOP 3 pozicijos – ties tiksliniais raktažodžiais.

TOP straipsniai – aktualiausi ir edukuojantys straipsniai TOP pozicijose.

Turinio plėtra – augantis raktažodžių kiekis TOP 10 pozicijose.

SEO rekomendacijos ir naujienos

SEO pokyčiai užtikrinantys pranašumą ateityje

SEO pokyčiai užtikrinantys pranašumą ateityje

APG media SEO projektų vadovė Rūta Matonytė  SEO tai procesas, kurio tikslas yra didinti vartotojų srautą į jūsų svetainę iš…
SEO straipsnių optimizavimo ir rašymo technikos, užtikrinančios aukštesnę poziciją Google paieškos rezultatuose

SEO straipsnių optimizavimo ir rašymo technikos, užtikrinančios aukštesnę poziciją Google paieškos rezultatuose

Pirmą kartą publikuota: BZN start Verslo atstovų paklausus, kokios yra pagrindinės SEO straipsnių kūrimo taisyklės, padedančios užtikrinti aukštesnes pozicijas „Google“…
Google Ads ir SEO: ką pasirinkti?

Google Ads ir SEO: ką pasirinkti?

Norint užimti TOP pozicijas paieškos sistemose, būtina imtis rezultatų iškėlimo veiksmų. Sužinokite Google Ads ir SEO paieškos iškėlimo būdų stiprybes…

Aktualūs klausimai:

Į ką atkreipti dėmesį kuriant vidinį svetainės turinį?

Kuriant vidinį svetainės turinį, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų.

· Patrauklus svetainės dizainas. Dėmesį pritraukianti internetinė svetainė – vienas svarbiausių aspektų, padedančių auginti verslą internete. Didelė tikimybė, jog, investavus į patrauklų dizainą bei patogų svetainės elementų išdėstymą, vartotojai praleis daugiau laiko naršydami svetainėje bei, tikėtina, susidomės siūlomomis prekėmis ar paslaugomis. Be to, patogus svetainės elementų išdėstymas leidžia vartotojams greičiau rasti juos dominančias sritis, kas kartu gali paskatinti ir Jūsų verslo internete sėkmę.

· Optimizavimas SEO. Unikalus, kokybiškas vidinis svetainės turinys padeda identifikuoti svetainę paieškos sistemose, todėl labai svarbu, kad jis būtų optimizuotas SEO. Dėl šios priežasties vidinis svetainės turinys turėtų būti kuriamas naudojant raktinius žodžius, antraštes, taip pat turėtų būti tvarkingas nuotraukų ALT tekstas ir pan. Be to, svetainėje esantys tekstai turėtų būti papildyti vidinėmis nuorodomis.

· Išsami, kokybiška ir unikali tekstinė informacija. Vartotojas, vos apsilankęs svetainėje, iš karto turėtų suprasti, kas tai ir apie ką. Dėl šios priežasties visi tekstai turėtų būti išsamus ir, svarbiausia, be klaidų. Bet kuri internetinė svetainė – reprezentacinė svetainė, el. parduotuvė ir kt. – turėtų turėti įmonės aprašymą, prekių ar teikiamų paslaugų aprašymus, tinklaraštį, kuriame skelbiami informatyvūs straipsniai, ir kt. Taip pat labai svarbu, kad vidinis svetainės turinys būtų unikalus, nekopijuotas, kadangi turinio kopijavimas gali neigiamai paveikti SEO rezultatus.

Į ką atkreipti dėmesį kuriant išorinį turinį?

Kuriant išorinį turinį, svarbu skirti dėmesį keletui dalykų.

· Unikalūs, kokybiški ir išsamūs tekstai. Visi tekstai, publikuojami išoriniuose portaluose, turėtų būti unikalūs ir nekopijuoti, kadangi turinio kopijavimas gali neigiamai paveikti SEO rezultatus. Tekstai turėtų būti parašyti be klaidų, būti aktualios tematikos – tai padeda pritraukti skaitytojų dėmesį.

· Optimizavimas SEO. Išoriniai tekstai turėtų būti optimizuoti SEO: papildyti aktualiais raktažodžiais, antraštėmis bei nuorodomis, vedančiomis į atitinkamą vidinį svetainės puslapį.

Koks turinys yra laikomas kokybišku?

Kokybišku laikomas toks turinys, kuris yra unikalus, aktualus, nekopijuotas, papildytas populiariais raktažodžiais bei nuorodomis.

Optimizacija mobiliems įrenginiams

Kodėl svetainės turinys yra naudingas?

Svetainės turinys yra naudingas, nes:

· Formuoja pirminį įspūdį apie prekės ženklą, padeda kurti vartotojų pasitikėjimą ir ilgalaikę auditoriją

· Įtraukia vartotoją bei sukuria teigiamą patirtį

· Padeda identifikuoti svetainę paieškos sistemose ir daro teigiamą įtaką domeno reitingui

· Gali padidinti konversijų rodiklius

· Padeda didinti prekės ženklo žinomumą socialiniuose tinkluose

· Prisitaiko prie besikeičiančių šiuolaikinių technologijų tendencijų

Ieškote galimybių auginti savo verslą internete? Susisiekime!