⚠️ Atsargiai: saugokitės sukčių. Apgaulingos žinutės yra siunčiamos mūsų vardu. Neinicijuojame kontaktų per susirašinėjimo programėles. Darbo šiuo metu nesiūlome niekam. Būkite atsargūs. 🚫 #StayAlert

Ieškome tavęs

Domiesi skaitmeninės reklamos galimybėmis? Nori įgyti praktinių žinių dirbant su realiais klientais?  Puiku, siųsk savo CV į [email protected], šiuo metu ieškome skaitmeninės reklamos specialisto apmokamai praktikai.

 

 

 

melyna armija APG MEDIA
certified

Sertifikuoti ekspertai

Turime Google Premier partnerio statusą – pirmieji sužinome ir savo klientams pritaikome visus naujus efektyvumą didinančius sprendimus. Iš tavęs irgi tikimės, kad nuolat domėsiesi skaitmeninės rinkodaros naujovėmis, siųsk savo CV į [email protected] jau dabar!

Veiklos geografija

Kartu su partneriais vystome sėkmingas prekės ženklo žinomumo didinimo, pardavimų skatinimo ir kontaktų generavimo kampanijas daugelyje Europos šalių bei Jungtinėse Amerikos Valstijose. 

apie-mus-veiklos-geografija
All digital group

All Digital įmonių grupė

APG Media yra All Digital Group įmonių grupės dalis. Kartu su partneriais Electornic Lab, Impartner ir Video Lab padedame auginti klientų verslus internete.  All Digital Group – 20 metų patirtį turinti specialistų komanda, vykdanti skaitmeninės komunikacijos ir inovatyvius elektroninių parduotuvių kūrimo sprendimus.