Efektyviai teikiame visus skaitmeninės rinkodaros sprendimus tam, kad kartu su Jumis pasiektume geriausių rezultatų. Ilgametė patirtis ir tūkstančiai valdytų kampanijų užtikrina tai, kad mūsų teikiami skaitmeninės rinkodaros sprendimai padės Jūsų verslui.

Mo museum logo

Padedame didinti kultūros ir edukacinių renginių žinomumą bei skatinti bilietų pardavimą internetu. Pasitelkę Google Analytics, padėjome sekti ir tobulinti virtualių edukacinių programų vartotojo patirtį.

Denim Dream logo

Denim Dream patikėjo mums Facebook reklamų administravimą Lietuvoje. Su mūsų pagalba klientas turi išskirtinai aukštus pardavimų rodiklius ir žemas klientų pritraukimo kainas.

Super Garden logo

Padedame parduoti daugiau internetu, kai įmonei itin aktualus pardavimų srautas iš svetainės, jaučiamės esą svarbia jų komandos dalimi.

Assorti Logo

Padedame pritraukti naujų pirkėjų ir didinti pakartotinių užsakymų skaičių, įdiegę pažangius analitikos ir pardavimų skatinimo Facebook bei Google sprendimus.

Open24 logo

Open24 padedame parduoti laisvalaikio aprangą ir avalynę ne vien Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje. Nuolatos drauge testuojame naujausius reklamos formatus ir galimybes.

Rocketo

Kartu su klientu Jungtinėje Karalystėje pasiekėme visus startuolių akseleratoriaus iškeltus augimo tikslus ir kartu didiname pardavimus.

Fin Bee logo
Otto logo
Esperanza Logo
Tiketa logo