Efektyviai priimame visus skaitmeninės rinkodaros sprendimus tam, kad kartu su Jumis pasiektume geriausių rezultatų. Ilgametė patirtis ir tūkstančiai įgyvendintų kampanijų garantuoja mūsų teikiamų skaitmeninės rinkodaros paslaugų naudą Jūsų verslui.

google paieskos reklama

Žmonės neįsivaizduoja savo kasdienybės be Google. Būkite Google paieškos rezultatų viršuje, kai potencialūs klientai savo problemai ieškos sprendimo. Pasirūpinsime, jog vartotojams įvedus jūsų verslui aktualius raktažodžius, tikslinė žinutė visuomet pasiektų tinkamus asmenis.

Google GDN

Google vaizdinės reklamos tinklas pasiekia net 90% visų interneto naudotojų visame pasaulyje. Naudojant šį reklamos tipą ne tik sustiprinsite savo prekės ženklo žinomumą, bet ir padidinsite netiesioginius pardavimus. Mes parinksime tinkamiausią vaizdinės reklamos strategiją ir maksimaliam jos efektyvumui pritaikysime „smart bidding“ modelius.

facebook ir instagram reklama

Pasiekite savo potencialius klientus, kurie leidžia laiką populiariausiuose socialiniuose tinkluose. Mes randame didžiausią reklamos grąžą generuojančias auditorijas ir parenkame tinkamiausius reklamos formatus. Juos pritaikome skirtingiems vartotojo pirkimo kelio etapams.

remarketingas

Norite patys išmokti skaitmeninės rinkodaros paslapčių? Mūsų sertifikuota ekspertų komanda mielai pasidalins savo žiniomis ir naujausiomis tendencijomis mokymų metu. Mokymai vyksta jums patogiausiu būdu ir formatu.

Strategija ir auditas

Atliekame reklamos kampanijų, analitikos ar SEO auditą. Įsivertinkite savo vietą rinkoje jau šiandien ir pamatykite taisytinas vietas. Gaukite veiksmų planą, kuris pagrįstas jūsų esama padėtimi, verslo tikslais bei konkurentų analize.

analitika

Patikėkite techninę dalį mums ir džiaukitės tikslia reklamos kampanijų apskaita, aiškiai nustatytais pamatuojamais tikslais ir rezultatais. Tinkama analitikos optimizacija yra bet kurio internetinio projekto, reklamos kampanijos pamatinė dalis.

seo

Tapkite matomais Google organinėje paieškoje. Sukuriame strateginį planą su visais taktiniais veiksmais, apimančiais vidinę ir išorinę SEO optimizaciją. Naudodami moderniausius įrankius, padėsime jums iškilti organinės paieškos pozicijose bei sulaukti didesnio lankytojų srauto.

LinkedIn

Jei jūsų verslo sektorius yra specifiniai B2B pardavimai, o tikslinė auditorija yra verslo klientai, išbandykite LinkedIn reklamą. Tai yra itin palanki terpė pasiekti potencialius verslo atstovus ir tinkamu formatu perduoti savo žinutę.

Youtube reklama

Vaizdo įrašai yra labiausiai vartotojus įtraukiantis reklamos formatas. Dažnai daroma klaida – daug investuojama į vaizdo klipo sukūrimą, tačiau neįdedama pastangų į jo sklaidą. Mes parinksime tinkamus YouTube reklamos tipus, pasirūpinsime jūsų video optimizavimu tikslinei auditorijai bei maksimaliu reklamos išplatinimu.

Ieškote galimybių auginti savo verslą internete? Susisiekime!