⚠️ Atsargiai: saugokitės sukčių. Apgaulingos žinutės yra siunčiamos mūsų vardu. Neinicijuojame kontaktų per susirašinėjimo programėles. Darbo šiuo metu nesiūlome niekam. Būkite atsargūs. 🚫 #StayAlert

Mūsų sertifikuotų ekspertų komanda sukurs ar optimizuos jūsų verslo Google Business Profile (GBP)

Visų pirma, Google Business Profile yra greitas ir paprastas vietinių verslų palyginimas vienoje vietoje – būkite tarp jų! GBP yra rodomi jūsų verslo Google atsiliepimai, taip pat galite pridėti įvertinimus iš Facebook puslapio bei atsiliepimus iš žiniatinklio rekvizitai.lt. Verta pridėti atsiliepimus, nes tai skatina naujų potencialių klientų pasitikėjimą jumis.

Taip pat, turėdami GBP, leidžiate lankytojams lengviau rasti informaciją apie jūsų verslą: jūsų įmonės kontaktus, internetinę svetainę, adresą, darbo laiką. GBP paskyra taip pat leidžia potencialiam klientui jums iš karto paskambinti ar gauti maršrutą, kaip pas jus atvykti.

Google Business Profile
Google Business Profile

Kokias paslaugas atlieka APG Media specialistai optimizuodami Google Business Profile:

Taupykite savo laiką, palikite Google Business Profile optimizaciją specialistams

Kodėl reikia optimizuoti Google Business Profile (GBP)?

Google Business Profile leidžia klientams palikti atsiliepimą apie Jūsų įmonę bei teikiamus produktus ar paslaugas. Atsiliepimai ir jų pagrindimai leidžia ieškantiems lengvai suprasti, kiek jūsų verslas atitinka jų paieškos tikslą ir kiek jumis pasitiki kiti lankytojai. Tai suteikia vartotojams būdų, kaip pateikti grįžtamąjį ryšį ir padėti didinti jūsų pardavimus.

Optimizuodami GBP galite pridėti savo prekių ar teikiamų paslaugų nuotraukas, kas leidžia ieškotojams sužinoti daugiau apie jūsų įmonę. Be to, jei esate lokali įmonė, rekomenduojame pridėti nuotraukas kaip atrodo pastatas iš lauko. Tokiu būdu naujiems klientams bus lengviau jus surasti. Taigi, ieškotojai gali lengvai peržiūrėti nuotraukas apie jūsų paslaugas ar prekes bei greičiau jus rasti.

Pasitikėjimas iš ieškotojų

Lengvai randami įmonės kontaktai

Būkite tarp savo konkurentų

Taisyklingai optimizuotas Google Business Profile didina jūsų įmonės patikimumą. Ieškotojai mato jūsų įmonės įvertinimą bei paliktus atsiliepimus iš jau esamų klientų. Taip pat, GBP leidžia nurodyti jūsų verslo įvertinimą ir kituose žiniatinkliuose, kas didina potencialių klientų pasitikėjimą jūsų prekėmis ar paslaugomis.

Google Business Profile leidžia nurodyti svarbiausią kontaktinę informaciją, kuri būtų aktuali klientams. Klientai iškart sužinos jūsų internetinę svetainę, tel. numerį (vienu mygtuko paspaudimu galės jums paskambinti), adresą (iš karto bus nurodytas maršrutas, kaip atvykti iki jūsų), darbo laiką bei kitą svarbią informaciją.

Jeigu dauguma jūsų konkurentų turi Google Business Profile, yra lengvai randami Google paieškoje – neatsilikite nuo jų. Potencialūs klientai galės iš karto palyginti jus su konkurentais pagal esamus klientų įvertinimus, atsiliepimus, įkeltas prekes ar paslaugas. Taigi, leiskite jums padėti pelnyti ieškotojų pasitikėjimą.

Neatsilikite nuo savo konkurentų, optimizuokite Google Business Profile jau dabar!

Ieškote galimybių auginti savo verslą internete? Susisiekime!