⚠️ Atsargiai: saugokitės sukčių. Apgaulingos žinutės yra siunčiamos mūsų vardu. Neinicijuojame kontaktų per susirašinėjimo programėles. Darbo šiuo metu nesiūlome niekam. Būkite atsargūs. 🚫 #StayAlert

Kas yra „Google“ paieškos reklama?

„Google“ reklama – tai tekstiniai reklaminiai skelbimai, atsirandantys „Google“ paieškos rezultatų viršuje ir apačioje, Jūsų tiksliniam vartotojui ieškant su Jūsų verslu susijusių frazių. Tinkamai suformuoti ir optimizuoti paieškos skelbimai ne tik padidina lankytojų srautą, bet ir augina prekės ženklo žinomumą bei formuoja Jūsų įvaizdį.

Būkite matomi „Google“ paieškos rezultatų viršuje, potencialiems klientams ieškant Jūsų siūlomos prekės, paslaugos ar bet kokios kitos informacijos, padedančios išspręsti vartotojų problemas. Pasirūpinsime, jog vartotojus, kurie ieško informacijos pagal Jūsų verslui aktualius raktažodžius, pasiektų konkreti ir aktuali žinutė.

 

Google paieškos reklama
Google paieškos reklama

„APG Media“ komandoje turime 6 sertifikuotus „Google“ reklamos specialistus ir „Google“ nominuotą skaitmeninės reklamos čempioną. Jų Baltijos šalyse yra tik 10. Rūpinamės darbuotojų kvalifikacija ir užtikriname, kad mūsų klientams būtų pasiekiami naujausi „Google“ įrankiai, kurie dar nėra plačiai naudojami rinkoje. Taip savo klientams suteikiame konkurencinį pranašumą.

Mūsų sėkmės istorija

Nuo bendradarbiavimo su klientu itin konkurencingoje paskolų rinkoje pradžios sumažinome kainą už konversiją beveik 4 kartus. Svetainės lankytojų srautas paaugo du kartus, tačiau svarbiausia, kad svetainės lankytojai dukart dažniau atsiunčia užklausas ir tampa mūsų klientais.

Ieškote galimybių auginti savo verslą internete? Susisiekime!