Kas yra Google paieškos reklama?

Google paieškos reklamatai tekstiniai reklaminiai skelbimai, atsirandantys Google paieškos rezultatų viršuje ir apačioje, jūsų tiksliniam vartotojui ieškant su jūsų verslu susijusių frazių.

Nesvarbu ar jūsų verslas dar jaunas, ar jau esate įsitvirtinę rinkoje Google Paieškos reklama gali jums padėti pasiekti potencialius klientus tuo metu, kai jie ieško su jūsų paslaugos ar produktų.

 

 

Google paieškos reklama
Google paieškos reklama

APG Media komandoje turime 6 sertifikuotus Google reklamos specialistus ir Google nominuotą skaitmeninės reklamos čempioną, kurių yra tik 10 Baltijos šalyse. Rūpinamės darbuotojų kvalifikacija ir taip užtikriname, kad mūsų klientams būtų pasiekiami naujausi Google įrankiai, kurie dar nėra plačiai naudojami rinkoje. Taip savo klientams suteikiame konkurencinį pranašumą.

Mūsų sėkmės istorija

Nuo bendradarbiavimo su  klientu itin konkurencingoje paskolų rinkoje pradžios sumažinome kainą už konversiją beveik 4 kartus. Svetainės lankytojų srautas paaugo du kartus, tačiau svarbiausia, kad 2 svetainės lankytojai du kart dažniau palieka užklausas ir tampa klientais.

Ieškote galimybių auginti savo verslą internete? Susisiekime!