Kas yra „YouTube“ reklama?

„YouTube“ reklama – tai įvairūs video skelbimai ir juos papildantys reklaminiai skydeliai „YouTube“ platformoje. Joje kas mėnesį galite pasiekti 2 milijardus unikalių vartotojų, susibūrusių į tvirtas bendruomenes. Video reklama padės Jums didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą, užmegzti glaudų ryšį su tiksline auditorija ir daryti įtaką jos apsisprendimui. „YouTube“ galite pasiekti ne tik vartotojus pagal jų demografinius duomenis, bet ir pagal tai, ko jie dabar ieško „Google“ paieškoje ar ką yra pasirengę pirkti.

Youtube reklama
Youtube reklama 2

Video formato pranašumai

Vaizdo įrašai yra labiausiai vartotojus įtraukiantis reklamos formatas, kurio pagrindinė nauda yra žinomumo didinimas. Susipažinę su Jūsų verslo tikslais, mes parinksime tinkamiausią reklamos tipą ir pasirūpinsime vaizdo įrašo optimizavimu tikslinei auditorijai. Remdamiesi ilgamete patirtimi „YouTube“ platformoje, užtikrinsime maksimalų reklamos išplatinimą – tiek su Jūsų verslu jau susidūrusiems, tiek potencialiai naujiems vartotojams.

Mūsų sėkmės istorija

Bendradarbiaudami su klientu, kuris užsiima profesionaliu sportu ir nuolat kuria įvairius vaizdo įrašus, padidinome jo žinomumą ir užtikrinome maksimalią reklamos sklaidą naujiems vartotojams.

Kūrėme reklamos kampanijas, kurių tikslas buvo pasiekti kuo didesnę auditoriją bei padidinti prenumeratorių kiekį.

Per šiek tiek daugiau nei metus kliento prenumeratorių kiekis „YouTube“ platformoje išaugo daugiau negu 3 kartus.

Youtube reklama rezultatai

Ieškote galimybių auginti savo verslą internete? Susisiekime!