Kas yra Youtube reklama?

Youtube reklama- tai įvairūs video skelbimai ir juos papildantys baneriai Youtube platformoje. Šioje platformoje kas mėnesį galite pasiekti 2 milijardus unikalių vartotojų susibūrusių į tvirtas ir aistringas bendruomenes. Video reklama padės jums didinti jūsų prekinio ženklo žinomumą, užmegzti glaudų ryšį su tiksline auditorija ir daryti įtaką jos apsisprendimui. Youtube galite pasiekti ne tik vartotojus pagal jų demografinius duomenis, bet ir pagal tai, ko jie dabar ieško Google Paieškoje ar ką yra pasirengę pirkti.

Youtube reklama
, YouTube reklama

Video formato pranašumai

Vaizdo įrašai yra labiausiai vartotoją įtraukiantis reklamos formatas, kurio pagrindinė nauda yra žinomumo didinimas. Susipažinę su jūsų verslo tikslais, mes parinksime tinkamiausią reklamos tipą ir pasirūpinsime vaizdo įrašo optimizavimu tikslinei auditorijai. Vadovaujantis ilgamete patirtimi YouTube platformoje, užtikrinsime maksimalų reklamos išplatinimą – tiek su Jūsų verslu jau susidūrusiems, tiek potencialiai naujiems vartotojams.

Mūsų sėkmės istorija

Bendradarbiaudami su klientu, kuris užsiima profesionaliu sportu ir nuolat kuria įvairius vaizdo įrašus, padidinome jo žinomumą ir užtikrinome maksimalią reklamos sklaidą naujiems vartotojams. 

Leidome kampanijas, kurių tikslas buvo kuo platesnės auditorijos pasiekiamumas bei prenumeratorių kiekio didinimas.

Per šiek tiek daugiau nei metų laikotarpį kliento prenumeratorių kiekis YouTube platformoje išaugo daugiau negu 3 kartus.

Youtube reklama rezultatai

Ieškote galimybių auginti savo verslą internete? Susisiekime!