Kodėl svarbi tvarkinga svetainės analitika ?

Duomenų fiksavimas ir analizė padeda suprasti vartotoją ir šiuos duomenis nukreipti į pardavimų didinimą. Google Tag Manager pagalba į kliento svetainę įdiegiame įrankius, kurie padeda sekti vartotojo elgseną ir užfiksuoti jo atliekamus veiksmus – konversijas. Taip pat įdiegiame bei sutvarkome visus būtiniausius Google Analytics nustatymus taip, kad galėtumėte patogiai matyti visus reikalingiausius duomenis ir reklamos rezultatus.

analitika
analitika

Patyrusi komanda

Mūsų komandoje dirba sertifikuoti Google Tag Manager ir Google Analytics specialistai, o vadovas Aurimas Paulius Girčys yra vienas iš keleto Google sertifikuotų trenerių Baltijos šalyse.

Kiekvieną savo klientą laikome partneriu, todėl esame orientuoti į jūsų augimą ir rezultatus. Padėsime jums uždirbti daugiau naudojantis jūsų turimais duomenimis. Remdamiesi daugybės industrijų ir jūsų duomenų analize pateikiame nuolatines analizes ir plėtros pasiūlymus.

 

Mūsų sėkmės istorija

Pusę metų nuosekliai bendradarbiavome su klientu, valdančiu gyvūnų maisto ir kitų prekių elektroninę parduotuvę, atlikome konkurentų analizę, išsigryninome tikslinę auditoriją ir jos poreikius. Įdiegę sekimo įrankius suteikėme galimybę klientui patogiai stebėti rezultatus ir gaunamus duomenis panaudoti geresniam reklamos optimizavimui ir pardavimų didinimui. Po 3 mėnesių bendradarbiavimo patarėme klientui išnaudoti dar vieną reklamos kanalą, dėl kurio ne tik ženkliai išaugo tiesioginiai pardavimai iš reklamos, tačiau taip pat stebėjome ir organinio bei tiesioginio srauto padidėjimą tinklapyje. Bendrai per šį laikotarpį padėjome pardavimus padidinti daugiau negu dvigubai, o lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, pardavimai padidėjo 139%.

analitika rezultatai

Ieškote galimybių auginti savo verslą internete? Susisiekime!