⚠️ Atsargiai: saugokitės sukčių. Apgaulingos žinutės yra siunčiamos mūsų vardu. Neinicijuojame kontaktų per susirašinėjimo programėles. Darbo šiuo metu nesiūlome niekam. Būkite atsargūs. 🚫 #StayAlert

APG Media Digital Meet Up 2022

APG media komanda

APG Media Digital Meet Up 2022 jau įvyko – APG Media jau keturi metai! Labai džiaugiamės savo klientais, kurie auga kartu su mumis. Taip pat, esame labai patenkinti visais naujais mūsų klientais, kurie neseniai prisijungė. Šiais metais prie mūsų komandos prisijungę nauji kolegos jau yra pilnai įsivažiavę į darbo rimtą. Taigi, dabar APG Media turi dar daugiau skaitmeninės rinkodaros specialistų, kurie padeda Jums!

APG media stiprybės, kuriose jaučiamės geriausiai ir galime suteikti daugiausiai pagalbos verslams, įvardijame tris pagrindines sritis:

  • Google reklamos sprendimai – galime atsakyti į visus klausimus, susijusius su Google pasauliu,
  • Facebook reklamos sprendimai – padedame su konversijomis, kontaktais bei pardavimais,
  • SEO – optimizuojame jūsų svetainės organinį srautą.
  • Taip pat, dabar jau siūlome naujienlaiškių kūrimą bei rašymą – tai viena naujausių APG Media paslaugų.

Mes džiaugiamės pranešdami, kad APG Media plečiasi – turime dukterinę įmonę Slovėnijoje bei nemažai užsienio klientų. Turime sukaupę keletą metų patirties, taigi žinome, kaip padėti Jums parduoti daugiau JAV ir kitose ES šalyse.

Aurimas Paulius Girčys

EcomExpo konferencija

Šiais metais savo klientams dovanojame bilietą į Ecomexpo e.komercijos konferenciją ir parodą, kuri vyks jau dešimtus metus Vilniuje. Šią konferenciją organizuoja All Digital Group, kurios dalis esame ir mes – APG Media. Mūsų komandą sudaro dar keturios įmonės: Electronic lab, BBOLD.ONLINE, Impartner ir Video lab. EcomExpo tai konferencija, kurioje susitinka e.komercijos profesionalai. Taigi norime pasidžiaugti, kad šiais metais mūsų klientai bus šios konferencijos dalimi.

2022 metų naujienos

APG Media Digital Meet Up 2022 renginyje pristatėme vieną aktualiausių naujienų, kurią privalo žinoti kiekvienas elektroninis verslas – Google Analytics 4. Svarbiausia žinoti, kad Universal Analytics nustos galioti 2023 m. liepos 1 d. Duomenų iš Universal Analytics į GA4 perkelti nepavyks, tad norint neprarasti statistikos apie svetainės lankytojus, pasiruošti migravimui turite jau dabar. Kuo anksčiau susikursite naująją GA4 paskyrą ir pradėsite ten rinkti duomenis, tuo daugiau istorinių duomenų išsaugosite, o siekiant maksimaliai surinkti visus įmanomus duomenis apie svetainės lankytojus, reikia ne tik įsidiegti GA4 kodą, bet ir su mūsų pagalba sudiegti norimus sekti vartotojų veiskmus.

Google Analytics 4

Kolaboravimo nauda

Per APG Media Digital Meet Up 2022 su savo klientais dalinomės kolaboravimo nauda. Įmonės, kurios nusprendžia kolaboruoti, gali pasiekti puikius rezultatus. Bendradarbiauti su kitais verslais naudinga, nes galite: padidinti savo žinomumą, pasidalinti žiniomis ir resursais, pasiekti naujas auditorijas ir stiprinti prekinį ženklą. Skirtingus prekinius ženklus gali vienyti bendros vertybės, bendra auditorija, ar bendra problema.

Džiaugiamės visais savo klientais už aktyvumą ir įdomias kolaboravimo idėjas pristatytas Hackathon’o metu. Kolaboracijos idėjos nustebino ir mus: nuo natūraliai blunkančių ekologiškų marškinėlių iki derliaus visus metus.

APG media Digital Meet Up 2022

Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Džiaugiamės visų dalyvių įsitraukimu APG Media Digital Meet Up 2022, dėkojame už suteiktą įkvėpimą vieni kitiems bei esame labai patenkinti, kad kai kurios užsimezgusios draugystės vyksta toliau ir už renginio ribų. O dabar susitiksim rudenį EcomExpo e.konferencijoje!

Pasidalinkite įrašu

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *