⚠️ Atsargiai: saugokitės sukčių. Apgaulingos žinutės yra siunčiamos mūsų vardu. Neinicijuojame kontaktų per susirašinėjimo programėles. Darbo šiuo metu nesiūlome niekam. Būkite atsargūs. 🚫 #StayAlert

5 SEO patarimai jūsų verslui

5 SEO tips

Paieškos sistemų optimizavimas (SEO, angl. Search Engine Optimization) yra puikus būdas pritraukti vertingo srauto ir naujų potencialių klientų jūsų įmonei ar el. parduotuvei. SEO yra jūsų svetainės pozicijos paieškos rezultatuose didinimo procesas. Kai padidinate savo svetainės poziciją, galite pasiekti daugiau potencialių klientų ir paskatinti juos pirkti.

SEO yra puiki galimybė jūsų verslui pritraukti patikimesnių ir kokybiškesnių potencialių klientų. Tam prireiks laiko ir nuolatinio stebėjimo, tačiau galite padidinti savo svetainės poziciją, kad vertingesni potencialūs klientai galėtų rasti jūsų verslą.

Taigi, kaip maksimaliai išnaudoti savo SEO strategiją?

Šiame puslapyje aptarsime penkis patarimus, padėsiančius išnaudoti visas SEO strategijos galimybes. Jei jums reikia pagalbos kuriant SEO strategiją, paskambinkite mums šiandien +370 673 55104 ir pasikalbėkime!

infografas 5 SEO patarimai

 

1. Atlikite raktinių žodžių tyrimą

Visų pirma, jūs turite atlikti raktinių žodžių tyrimą. SEO veikia pagal raktinius žodžius. Šie raktiniai žodžiai nustato, kada jūsų svetainė bus rodoma paieškos rezultatuose. 

Turėtumėte pasirinkti raktinius žodžius, kuriuos paieškų sistemose naudoja jūsų auditorija. Tai užtikrina, kad jie suras jūsų verslą ar el. parduotuvę. Galite naudoti daugybę raktinių žodžių įrankių, pvz., Ahrefs, keywordtool.io, kad išsiaiškintumėte tinkamus raktinius žodžius.

Kai žiūrite į skirtingus raktinius žodžius, svarbu sutelkti dėmesį tiek į bendrus raktažodžius, tiek į “long-tail” raktinius žodžius. “Long-tail” raktiniuose žodžiuose yra trys ar daugiau žodžių. Raktažodžių tyrimo metu svarbu išsigryninti tiek bendrinius, tiek “long-tail” raktinius žodžius, į kuriuos bus dedamos SEO pastangos ir resursai.

Tarkime, jūs turite ekologiškų produktų įmonę Šiauliuose ir žinote, kad ateinantį sezoną populiariausios prekės bus agurkai. Norite, kad jūsų klientai surastų jūsų ekologišką verslą prieš konkurentus. 

Taigi, kuris raktinis žodis yra geresnis: “agurkai”, “ekologiski agurkai” ar “ekologiski agurkai siauliuose”?

Jei pasirinkote „ekologiski agurkai siauliuose“, esate teisūs! Šis “long-tail” raktinis žodis yra konkretesnis, todėl jis susiauriną rinką žmonių, kurie labiausiai domisi jūsų ekologiškais agurkais.

Naudodami tik „ekologiškus agurkus“, naudotojai gali bandyti rasti informacijos apie ekologiškus agurkus, ieškoti receptų arba ieškoti, kur jų įsigyti. Sunku nustatyti tikslą, nes raktinis žodis yra bendras.

Kai sutelkiate dėmesį į “long-tail” raktinius žodžius, generuojate potencialius klientus, kurie konkrečiai ieško tokio maisto produktų verslo kaip jūsų. Jei norite generuoti didesnį srautą savo kampanijai, turite sutelkti dėmesį į “long-tail” raktinius žodžius, tačiau nereikia pamiršti ir apie bendrinius!

Ekologiski agurkai google paieška

2. Optimizuokite savo svetainę pagal raktinius žodžius

Pasirinkę raktinius žodžius, turite juos integruoti į savo svetainę. „Google“ tikrina ir skenuoja jūsų svetainę, kad suprastų jūsų puslapių kontekstą. Šiuos raktinius žodžius reikia įterpti į savo puslapius, kad galėtumėte tais raktiniais žodžiais pasiekti aukštą poziciją „Google“ paieškoje.

Yra daugybė vietų, kuriose galite integruoti šiuos raktinius žodžius, pvz., <title tag> žymoj, antraštėse, meta aprašymuose ir puslapių tekstuose (kategorijų aprašymuose, tinklaraščio straipsniuose).

Integruodami raktinius žodžius būkite tikri, kad jų nenaudojate per daug. Tai gali sukelti raktinių žodžių perpildymą, o tai gali neigiamai paveikia jūsų poziciją. Neverskite savęs prikišti savo puslapį raktiniais žodžiais, verčiau naudokite juos ten, kur jie prasmingi.

3. Įgykite atgalinių nuorodų

Viena iš svarbiausių SEO dalių yra atgalinės nuorodos. Atgalinės nuorodos yra nuorodos į jūsų svetainę iš kitų patikimų svetainių.

Šios nuorodos yra svarbios jūsų verslui, nes padeda stiprinti svetainės pasitikėjimą ir autoritetą. Kai patikimoje svetainėje pateikiama nuoroda į jūsų turinį, tai signalizuoja „Google“, kad jūsų svetainė yra tinkama ir patikima. „Google“ padidins jūsų reitingą, kad galėtumėte pasiekti daugiau patikimų potencialių klientų.

Geriausias būdas užsidirbti atgalinių nuorodų yra turinio kūrimas. Kai kuriate turinį, galite pakviesti aukšto įvertinimo svetaines peržiūrėti jūsų turinį. Jei jiems patinka tai, ką jie mato, jie gali tai naudoti kaip šaltinį savo straipsniuose.

Tai puiki galimybė užmegzti ryšius su įvairiomis aukšto reitingo svetainėmis. Galite siųsti jiems savo turinį ir toliau uždirbti atgalines nuorodas. Tai puikus būdas padidinti svetainės pasitikėjimą ir autoritetą.

Jei norite pagerinti savo įmonės ar el. parduotuvės SEO pozicijas, turėsite užsidirbti atgalinių nuorodų, kurios padės ją pagerinti.

4. Plėskite vidines nuorodos

Reikia įgyti nuorodų iš kitų svetainių, bet taip pat reikia įgyti nuorodų, kurios nuveda vartotoją iš vieno jūsų puslapio į kitą. Svarbu, kad savo puslapyje ir turinyje pateiktumėte nuorodas į kitus savo svetainės puslapius.

Kai pateikiate nuorodas į savo puslapius, juose ilgiau išlaikote potencialius klientus. Jie spustelės šias nuorodas ir eis į skirtingus jūsų svetainės puslapius. Tai reiškia, kad jie praleidžia daugiau laiko jūsų svetainėje, o tai teigiamai veikia jūsų vidinį SEO.

„Google“ matys, kad žmonės jūsų svetainėje praleidžia ilgą laiką, ir padidins jūsų reitingą, kad daugiau potencialių klientų galėtų rasti jūsų svetainę. Jiems susidaro įspūdis, kad jūsų įmonė turi vertingos informacijos, kurią turėtų pasiekti kiti.

Vidinių nuorodų tinklelis taip pat padeda nukreipti naudotojus į tikslą. Šis tikslas gali būti prisiregistravimas tinklaraščiui, turinio atsisiuntimas arba konvertavimas. Galite naudoti nuorodas savo tekste, kad nukreiptumėte potencialius klientus į kitą loginį veiksmą.

Puslapyje naudodami vidines nuorodas pagerinsite svetainės reitingą paieškos rezultatuose, kad galėtumėte pasiekti daugiau potencialių klientų ir pritraukti į svetainę daugiau vertingo srauto.

5. Kurkite turinį

Turinio kūrimas yra vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti siekdami aukštesnių SEO pozicijų. Kurdami turinį tikrai teigiamai paveiksite savo SEO reitingą. Turinys pritraukia vertingą srautą ir palaiko šį srautą jūsų puslapyje.

Kai galvojate apie turinį, galite manyti, kad tai tik tinklaraščio rašymas. Tačiau turinys apima daugybę formų, pvz., tinklaraščiai, vaizdo įrašai, infografika, el. knygos ir kategorijų aprašymai.

Turinio esmė yra suteikti auditorijai vertingos informacijos. Jūsų auditorija nuolat ieško informacijos ir atsakymų į savo klausimus. Kurdami turinį galite padėti jiems gauti atsakymus į šiuos klausimus ir „Google“ už tai jus mylės.

Tai galimybė pritraukti naujų potencialių klientų į savo svetainę. Fokusuokitės kurti konkrečiai pramonės šakai skirtą turinį, kad pritrauktumėte potencialių klientų, kurie domisi jūsų įmone ar parduodamais produktais. Galite gauti tikrai kokybiškų potencialių klientų, kurių kitu atveju negalėtumėte pasiekti.

Turinys pritraukia potencialius klientus. Jie skiria laiko, kad patikrintų jūsų turinį, todėl jūsų svetainėje praleidžiama daugiau laiko. Tai padidina jūsų SEO reitingą ir leidžia pasiekti daugiau potencialių klientų. Ar matote kodėl tai svarbu? Tai lyg sniego gniūžtės efektas.

Kai šie potencialūs klientai bus jūsų puslapyje, jie skaitys jūsų turinį ir peržiūrės likusią jūsų svetainės dalį. Tai nereiškia, kad jie iškart konvertuos. Jie gali perskaityti apie jūsų verslą ir palikti jūsų svetainę, tačiau tai nereiškia, kad viskas prarasta.

Kai ateis laikas konvertuoti, jie prisimins naudingą informaciją, kurią pateikė jūsų įmonė. Jie pasirinks jūsų įmonę, o ne konkurentą, nes patikės, kad esate išmanantis savo sritį. Tai puikus būdas užsidirbti vertingų potencialių klientų savo verslui.

Sukurkite veiksmingą SEO planą kartu su APG Media

SEO yra vienas geriausių būdų pritraukti srautą į jūsų svetainę. Jei norite pritraukti daugiau patikimų potencialių klientų, turite investuoti į SEO planą, kuris skatina rezultatus. APG Medijoje mes žinome, kaip sukurti pritaikytus SEO planus pagal jūsų verslą, kurie padėtų jūsų verslui ir jūsų svetainei pasiekti rezultatų ir kaip užtikrinti pranašumą ateityje.

Esame visų paslaugų skaitmeninės rinkodaros įmonė, kuri specializuojasi į SEO, „Google“ paieškos, GDN (banerinė), „Facebook“ ir „Instagram“ reklamą ir kitas. Mūsų apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda padės jums sukurti pritaikytą planą, tinkantį jūsų verslui.

Pasidalinkite įrašu

6 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *