⚠️ Atsargiai: saugokitės sukčių. Apgaulingos žinutės yra siunčiamos mūsų vardu. Neinicijuojame kontaktų per susirašinėjimo programėles. Darbo šiuo metu nesiūlome niekam. Būkite atsargūs. 🚫 #StayAlert

APG media Digital Meet Up 2021

APG

Apie mus

APG media’i jau trys metai. Labai smagu tiek laiko dirbti su mūsų klientais ir tikimės, kad jiems smagu dirbti su mumis. Šiandien dienai APG media komandoje yra jau 18 SEO ir performance marketingo entuziastų. Visi jie – truputėlį geek’ai ir savo srities specialistai. Kuomet partneriai mūsų klausia, kas yra tos pagrindinės APG media stiprybės, kuriose jaučiamės geriausiai ir galime suteikti daugiausiai pagalbos verslams, įvardijame tris pagrindines sritis. Google reklamos sprendimai – galime atsakyti į visus klausimus, susijusius su Google pasauliu, Facebook reklamos sprendimai – padedame su konversijomis, kontaktais bei pardavimais, na ir SEO – optimizuojame jūsų svetainės nemokamą srautą. 

APG media pagrindinis tikslas – padėti verslams uždirbti pinigus, o ne juos išleisti, todėl fokusuojamės į tai, kad jūsų rezultatas būtų visada pliusinis. 

Kaip kovojome su COVID-19? 

APG media prisijungė prie iniciatyvų, kurios siekė ir stengėsi pagerinti ekonomiką. Prisijungėme prie verslios Lietuvos, vedėme daug mokymų Lietuvos verslams apie tai, kaip pasiekti sėkmę internete. Jau praeitais metais išleidome sėkmingos e-parduotuvės veikimo vadovą. Ši knyga galbūt nėra didelė naujiena mūsų esamiems klientams, bet nemaža grupė žmonių jį naudoja kaip pastūmėjimą į skaitmeninį pasaulį.

Kas laukia ateityje? 

Trys iniciatyvos, kurias pradėjome jau 2020 metais. Viena iš jų – kontaktų rinkimo ir optimizavimo sprendimai. Šis projektas įsibėgėja šiemet. Taip pat, 2021 yra tie metai kai APG media žengia pirmą žingsnį į viena iš pagrindinių tikslų – tapti pirmąja pasaulyje globalia digital media agentūra, su headquerteriais Lietuvoje. Įkūrėme dukterinę įmonę Slovėnijoje su mūsų partneriu Marko Penko, labai stipriu skaitmeninės rinkodaros profesionalu, puikiai žinomu visoje Pietų Europoje. Būtent su jo pagalba mes norime padėti Lietuvos verslams išeiti į Pietų Europą.

O prieš tai bus 2022 metai, per kuriuos turėsime labai įdomų projektą – dirbtinio intelekto sprendimus. Šis projektas atvers nemažai galimybių jūsų verslams. Visa tai, ką mes darome su jumis paskutinius tris metus, yra dėl to, kad tikime, jog gauna tie, kurie duoda.

Aurimas
APG media direktorius Aurimas Paulius Girčys
Pasidalinkite įrašu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *