⚠️ Atsargiai: saugokitės sukčių. Apgaulingos žinutės yra siunčiamos mūsų vardu. Neinicijuojame kontaktų per susirašinėjimo programėles. Darbo šiuo metu nesiūlome niekam. Būkite atsargūs. 🚫 #StayAlert

M. Oželis – Video shopping: kas tai ir kodėl padidina el. parduotuvės konversijas vidutiniškai 80 proc.?

Oželis

2021 m. konferencijoje E-komercija 2021 dalyvavo Matas Oželis – Video turinio agentūros VIDEO LAB vadovas. M. Oželis turi daugiau nei 11 metų patirtį, kuriant skaitmenines reklamas ir video projektus. Savo pranešime jis pristatė “video shopping”, kodėl tai svarbu ir kiek tai veiksminga. Po pranešimo kelis papildomus klausimus uždavė „APG Media“ darbuotoja Karolina Slovcovaitė.

1. Kokie yra skirtingi video formatai, kurie yra skirti komunikacijai?

Šiandien video formatų ir rūšių yra labai daug. Bet kalbant apie e-komerciją norėčiau išskirti produktinius, funkcinius video, kurie gali būti puiki alternatyva ar papildymas nuotraukų galerijai. Tokie video sukuria artimiausią įmanomą ryšį tarp pirkėjo ir prekės. Produktiniuose video yra komentuojama, rodomas medžiagiškumas, svoris, dydis ir, svarbiausia, rodoma kaip pirkėjas jausis įsigyjęs prekę.

2. Jei klientas turi ribotą biudžetą ir gali pasigaminti tik vieną video tipą, rekomenduotumėte būtent produktinius video?

Šis formatas veikia geriausiai, kai jo yra daug. Jis turėtų būti prie kiekvienos prekės, bet pradžiai aš rekomenduočiau pasidaryti keletą tokių video ir pažiūrėti kaip tai veikia. O aš esu įsitikinęs, kad tai tikrai veikia.

3. Ar tiesa, kad video yra nepigi investicija ir norint juos kurti reikia nemažai investuoti laiko ir pinigų?

Jei apie tai kalbėsime klasikiniu, senuoju būdu (kai video būdavo metų projektas ir jam reikėdavo maišo biudžeto), tada taip. Bet šiandien video reikia daug, čia ir dabar, todėl atsirado labai daug įrankių ir metodų, kaip juos kurti greitai, dideliais kiekiais ir protingais kaštais. Ankščiau sakydavome ‘jei tavęs nėra Facebook – tavęs nėra visai’. Šiandien galime sakyti ‘jei tu neturi video turinio ir tavęs nėra Youtube, tavęs nėra visai’.

4. Kokią įtaką video daro pardavimams?

Įvairūs pasauliniai tyrimai atskleidžia, kad žmonės, pažiūrėję produkto pristatymą video formatu, du kartus dažniau pasiryžta pirkti prekę. Taip pat, tyrimai sako, kad video padeda prikėjams priimti tą galutinį sprendimą prikti.

5. Jums asmeniškai kaip vartotojui, kokie video labiausiai užkabina ir priverčia apsispręsti pirkti prekę?

Asmeniškai, mėgstu įvaizdinius video, kurie turi istoriją, perteikia prekės ženklo vertybes. Tačiau kaip ir visi negaliu nusipirkti šaldytuvo ar telefono nepažiūrėjęs ‘review’ video.

Pasidalinkite įrašu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *