⚠️ Atsargiai: saugokitės sukčių. Apgaulingos žinutės yra siunčiamos mūsų vardu. Neinicijuojame kontaktų per susirašinėjimo programėles. Darbo šiuo metu nesiūlome niekam. Būkite atsargūs. 🚫 #StayAlert

Svetainės turinys: kodėl jo kūrimo nereikėtų atidėti kitai dienai?

Kodėl svarbus svetainės turinys | APG Media

Kasdien modernėjančiame skaitmeniniame amžiuje, kai siekiama išsiskirti iš daugelio kitų panašių svetainių ar internete esančių verslų, kiekvienos svetainės turinys atlieka svarbų vaidmenį. Visai nesvarbu, esate smulkaus verslo savininkas, tinklaraštininkas ar didelės tarptautinės įmonės vadovas – kruopščiai atrinkta, tikslinga ir, svarbiausia, svetainės lankytojui ar klientui aktuali informacija, kurią skelbiate savo svetainėje, padeda ne tik reprezentuoti Jūsų verslą, tačiau taip pat gali tapti raktu sėkmingo verslo link. Šiame straipsnyje aptarsime svarbiausius aspektus, padėsiančius suprasti, kokią reikšmę verslui turi svetainės turinio formavimas ir kodėl svarbu jo ,,nenumesti“ į antrą planą.

,,Geras“ ar ,,blogas“ pirminis įspūdis apie verslą – priklauso nuo svetainės turinio

Jūsų svetainė – tai Jūsų verslo vizitinė kortelė skaitmeninėje erdvėje. Jūsų svetainė dažnai tampa pirmuoju kontaktu tarp Jūsų prekės ženklo bei auditorijos. Yra sakoma, jog niekada negausi antros galimybės padaryti pirmąjį įspūdį. Tinkamai sukurtas žiniatinklio turinys ne tik patraukia lankytojų dėmesį ir skatina juos čia sugrįžti, tačiau taip pat suteikia toną visai vartotojų patirčiai Jūsų svetainėje. Aiškios struktūros, informatyvi ir vizualiai patraukli svetainė gali palikti vartotojui ilgalaikį teigiamą įspūdį.

Aukštos kokybės, unikalus turinys padeda identifikuoti svetainę paieškos sistemose

Paieškos sistemos, tokios kaip ,,Google“, siekia vartotojams pateikti aktualiausius ir vertingiausius rezultatus. Aukštos kokybės svetainės turinys yra vienas iš pagrindinių veiksnių, kuriuos paieškos sistemos naudoja svetainėms reitinguoti. Reguliariai kurdami vertingą, aktualų ir, svarbiausia, unikalų turinį, galite pagerinti savo svetainės matomumą paieškos variklių rezultatuose ir sulaukti daugiau organinio srauto. Kuriamame svetainės turinyje (tiek kategorijų aprašymuose, tiek tinklaraščio straipsniuose ar kituose vidinio puslapio tekstuose) rekomenduojama naudoti populiarius raktinius žodžius. Tiesa, prieš tai pirmiausia atlikite savo rinkos raktažodžių tyrimą (galite naudoti tokius įrankius kaip ,,Ahrefs“, ,,Keyword Tool“ ir kitus). Taip pat ieškokite „Google“ terminų, raktinių frazių ir pan. bei nuolat sekite, kas padeda Jūsų konkurentams ir kitoms svetainėms atsirasti TOP pozicijose.

Svetainės turinys padeda kurti pasitikėjimą prekės ženklu

Nuolat augančioje skaitmeninėje erdvėje labai svarbu kurti bei stiprinti pasitikėjimą ir patikimumą. Dėl šios priežasties labai svarbu ne tik nuo 0 sukurti svetainės turinį, bet ir nuolat jį atnaujinti. Reguliariai skelbdami unikalų, kruopščiai atrinktą bei aktualų turinį kuriate pasitikėjimą Jumis arba Jūsų prekės ženklu bei kitiems prisistatote kaip savo srities ekspertas. Tai ypač svarbus aspektas, kadangi vartotojai linkę rinktis paslaugas arba apsipirkti tose el. parduotuvėse, kurių puslapiuose pateikiama vertingų įžvalgų ir naudingos informacijos.

Tekstinė ir vizualinė svetainės informacija įtraukia vartotoją bei sukuria teigiamą patirtį

Įtraukimas yra labai svarbus siekiant išlaikyti lankytojus Jūsų svetainėje ir paskatinti juos imtis norimų veiksmų: visai nesvarbu, ar tai būtų pirkimas, naujienlaiškio prenumeravimas ar turinio bendrinimas. Aukštos kokybės svetainės turinys, pavyzdžiui, informatyvūs tinklaraščio įrašai, įtraukiantys vaizdo įrašai ar interaktyvi infografika, gali sužavėti auditoriją ir kartu pagerinti bendrą naudotojo patirtį.

Kokybiškas svetainės turinys gali padidinti konversijų rodiklius

Verta žinoti, kad efektyvus svetainės turinys gali turėti tiesioginės įtakos konversijų rodikliams. Visai nesvarbu, ar siekiate, kad svetainės lankytojai pirktų produktą, užpildytų kontaktinę formą ar užsiprenumeruotų Jūsų naujienlaiškį – patrauklus turinys gali turėti įtakos vartotojų sprendimų priėmimo procesui (Jūsų verslo naudai arba priešingai). Tinkamai išdėstyti raginimai veikti, arba CTA (angl. call to action), svetainės turinyje gali padėti naudotojams atlikti Jūsų norimus veiksmus.

Aukštos kokybės svetainės turinys padeda didinti verslo žinomumą socialiniuose tinkluose

Kokybiškas svetainės turinys gali tapti galingu reklamos įrankiu socialiniuose tinkluose. Įtraukiančiais tinklaraščio įrašais, akį traukiančiais paveikslėliais ar informatyviais vaizdo įrašais Jūsų auditorija dažniau dalinsis savo socialinėse platformose, o tai padės Jums padidinti pasiekiamumą bei taip pritraukti naujų lankytojų į Jūsų svetainę. Gera žinia ta, kad toks reklamos būdas papildomai nekainuos.

Reguliariai atnaujinamas turinys prisitaiko prie besikeičiančių tendencijų

Skaitmeninė aplinka nuolat vystosi ir sparčiai keičiasi, tad nenuostabu, jog atsiranda naujų tendencijų, su kuriomis koja kojon turėtų žengti kiekvienas verslas. Šiuo atveju labai pasitarnauja prie naujovių pritaikomas svetainės turinys, kuris leidžia prekės ženklui išlikti aktualiam ir patenkinti kintančius auditorijos poreikius bei lūkesčius. Visai nesvarbu, ar tai svetainės optimizavimas mobiliesiems įrenginiams ar turinio kūrimas naujoms platformoms – turinio strategijos lankstumas yra itin reikšmingas.

Kokybiškas svetainės turinys padeda kurti ilgalaikę auditoriją

Nuoseklumas – tai vienas svarbiausių dalykų, padedančių sukurti ilgalaikę auditoriją. Reguliariai atnaujinamas bei kuriamas vertingas svetainės turinys gali paskatinti Jūsų klientą sugrįžti vėl ir vėl. Ištikima Jūsų tinklaraščio skaitytojų ar produktų pirkėjų auditorija gali tapti neįkainojamu turtu, lemiančiu tvarų augimą ir verslo sėkmę.

Kurkite aukštos kokybės svetainės turinį patys arba patikėkite šį darbą specialistams

Technologijų amžiuje, kuriame visa reikalinga informacija kiekvienam lengvai pasiekiama vos vienu mygtuko paspaudimu, svetainės turinys tampa raktu į verslo sėkmę internete. Svetainės turinys formuoja suvokimą, didina pasitikėjimą, skatina srautą ir, galiausiai, veda prie konversijų. Norint plėsti savo verslą bei iš tiesų klestėti skaitmeninėje erdvėje, investuoti į aukštos kokybės svetainės turinį nėra tik galimybė: tai – būtinybė.

Atsižvelgę į mūsų aukščiau išvardytas svarbiausias priežastis, kodėl svarbu skirti ypatingą dėmesį svetainės turiniui, paanalizuokite savąją: ar ji iš tiesų yra patraukli ir ar vartotojas norės joje apsilankyti dar kartą? Jei pastebite, kad Jūsų svetainės turinys turi spragų, patobulinkite jį: atnaujinkite tinklaraštį naujais straipsniais, papildykite kategorijų aprašymus ar tiesiog susikurkite naują, išsamų verslo aprašymą – visa tai ne tik padės reprezentuoti Jus, bet taip pat padės tapti dar labiau matomais skaitmeninėje erdvėje.

Jei pritrūkote idėjų ar nežinote, nuo ko pradėti turinio kūrimo darbus, ,,APG Media“ klientų įvertinta ekspertų komanda pasiruošusi Jums padėti! Mūsų patyrę įvairių sričių rašytojai padės patobulinti Jūsų esamos svetainės turinį. Taip pat konsultuojame turinio klausimais ir padedame sukurti ne tik turinio atžvilgiu reprezentatyvią, bet ir į SEO orientuotą svetainę.

Pasidalinkite įrašu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *